Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Giriş

Sugiza.com, Türkiye'de ERYUS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından işletilmektedir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların kişisel veri güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu belge, veri güvenliği konusunda sizi aydınlatmak için hazırlanmıştır.

Veri Toplama ve Kullanımı

Web sitemizi, herhangi bir kişisel bilgi paylaşmaksızın dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ve ürünlerimiz ile kampanyalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kişisel verileriniz, yalnızca sizin onayınızla tarafımızdan kayıt altına alınır ve Sugiza tarafından korunur. Kişisel bilgileriniz, yasal zorunluluk olmadığı sürece ya da sizin izniniz olmaksızın üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

E-Posta ve İletişim

Üyelik işlemleri için kullandığınız e-posta adresi, yalnızca aktivasyon ve üyelikle ilgili bilgilendirmeler için kullanılacak, yasal yükümlülükler veya sizin izniniz dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Ayrıca, şifrenizi kimseyle paylaşmamanızı önemle tavsiye ederiz.

E-Posta Güvenliği

Elektronik postalarınızın güvenliğini sağlamak için, e-posta iletişiminde şifreleme yapılması gerekmektedir. Şifrelenmeyen e-postaların güvenliği garanti edilemez; dolayısıyla, bu tür iletişimin güvenliğinden siz sorumlusunuz.

Diğer Siteler

Web sitemizde, Sugiza tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar sağlayabiliriz. Eğer bu siteleri ziyaret ederseniz, o sitelerin kendi gizlilik politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politikalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Değişiklik Hakkı

Sugiza, sitede yer alan tüm içerikleri, ürünleri ve hizmetleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

İletişim

Detaylı bilgi almak veya üyelik işlemleri için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:

Posta Adresi: SOĞANLI MAH. HÜDAVENDİGAR CAD. GÖKÇE APT NO: 20 /1C BAHÇELİEVLER/ İSTANBUL

E-posta Adresi: destek@sugiza.com

Müşteri Hizmetleri: 850 302 63 07