İade Politikası

3 Aylık Koşulsuz İade Garantisi

Eğer satın aldığınız arıtma cihazından tatmin olmazsanız, cihazın montaj tarihinden itibaren 3 aylık bir iade garantisi sağlıyoruz.

İade Süreci Nasıl İşler?

İade sürecini başlatmak için, Ürün İadesi sayfamızı kullanabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün için herhangi bir sebep belirtmek zorunda değilsiniz.

Ücretsiz Geri Gönderim

Talebiniz bize ulaştığında, sizlere özel bir kargo kodu verilecek ve bu kod ile ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürünün geri gönderim masrafı tarafımızca karşılanacaktır.

İade Sürecinde Ödeme İadesi

Ürün elimize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde, iade işlemleri tamamlanacak ve ödemeniz, yaptığınız ödeme yöntemi ile iade edilecektir. Kredi kartına iade işleminin yansıma süresi, bankanızın işlem politikasına göre 2-5 iş günü arasında değişebilir.

Diğer Önemli Bilgiler

 • İade etmek istediğiniz cihazın formunun bozulmaması, cihaz üzerinde herhangi bir kalıcı leke, kırık, çatlak olmaması gerekmektedir.
 • İade edilen cihazlar kesinlikle yeni bir müşteriye satılmaz, çeşitli reklam projelerinde  kullanılır.
 • Sugiza'nın her zaman ilk önceliği müşterilerinin ürününden memnun kalması ve iade oranlarını en az seviyede tutmaktır.

14 Günlük Cayma Hakkı ve İade Şartları

Eğer Sugiza ürünlerini aldıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, teslimattan itibaren 14 gün içerisinde ürünü iade veya değiştirebilirsiniz.

İade veya değişim için talebinizi, teslimattan itibaren 14 gün içerisinde bize Ürün İadesi sayfamızdan, 850 302 63 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan veya destek@sugiza.com e-posta adresimizden iletmeniz yeterlidir.

Talebiniz alındıktan sonra, iade koşullarımıza uygun olup olmadığı Sugiza tarafından incelenir. Eğer uygunsa, ürünleriniz anlaşmalı kargo şirketimizle tarafımıza geri gönderilir. Geri gönderim ücreti tarafımızca karşılanır.

Ödemeleriniz, ürünlerin bize ulaşmasından sonraki 7 gün içinde aynı ödeme yöntemiyle iade edilir. Kredi kartı iadesi 2-5 iş günü içinde gerçekleşebilir, fakat bu durum bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Temel İade Kriterleri

 1. İade edilecek ürünlerin 14 gün içinde kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
 2. İade işlemleri orijinal kutu ve ambalajıyla yapılmalıdır.
 3. Kutusu veya ambalajı hasar görmüş, eksik ya da satışa sunulamayacak durumda olan ürünler iade edilemez.
 4. Anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla gönderilen iadelerin masrafı tarafımızca ödenmektedir.
 5. İade formumuzu doldurarak veya destek@sugiza.com 'a e-posta göndererek iade talebinizi iletiniz.

  Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin Geri Gönderimi

  1. Ürünlerinizi alırken, paketlerin hasarsız ve tam olduğundan emin olun.
  2. Kargo görevlisi, paketlerin sağlam ve eksiksiz bir şekilde alındığına dair imzanızı alacaktır.
  3. Paketlerin dışında bir hasar fark ederseniz, bu ürünleri kabul etmeyin ve kargo yetkilisiyle bir tutanak oluşturun. Ürünlerin tüketici kaynaklı olmadığı anlaşılırsa, ürün değişimi yapılacaktır.
  4. Hasarlı ya da ayıplı ürünleri teslim almanız durumunda, Müşteri Hizmetlerimize ürüne ait hasarlı veya ayıplı fotoğraflar göndermeniz gerekmektedir.