Teslimat Politikası

Ücretsiz Teslimat ve Montaj

İstanbul içi siparişleriniz montaj ekibimiz tarafından getirilerek ücretsiz olarak kurulumu yapılmaktadır. Diğer illerden sipariş edilen ürünlerimiz anlaşmalı kargolarımız ile ücretsiz teslimatı yapılmaktadır.

Teslimat Süresi

Hafta içi verdiğiniz siparişler genellikle 24 saat içinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde kargo işlemleri gerçekleşmez.

Kargo Teslimatı

Kargo şirketi, satın alınan ürünleri daire kapısına kadar teslim etmektedir. Eğer belirtilen adreste bulunulmuyorsa, en yakın kargo şubesine yönlendirilecek ve bu durumda sizinle iletişime geçilecek. Üç gün içinde teslim alınmayan paketler bize geri gönderilir.

Ulaşılamayan Bölgeler

Kargo şirketinin ulaşamadığı köy ve beldelerde, sipariş en yakın kargo şubesine teslim edilir ve bu durumda siz haberdar edilirsiniz.

Sipariş Takibi

Sipariş oluşturduğunuzda, E-posta veya SMS yoluyla kargo firmasının adı ve takip numarası size iletilir.

Bilgilendirme

Ürünler kargoya teslim edildiğinde bilgilendirme yapılır. Kargo firması da teslimattan önce sizinle SMS veya telefon yoluyla iletişime geçer.

Kargo Teslim Kontrolü

Ürünlerin teslim alınırken kolilerin eksiksiz ve sağlam olup olmadığı kontrol edilebilir. Eğer koli dışında hasar görülürse, kargo yetkilisine bir tutanak tutturabilirsiniz.

Teslimat Günü

Teslimat mesajına uygun bir şekilde, teslimat gününde sipariş adresinde bulunmanız yararlı olacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için 850 302 63 07 numarasını arayabilir veya destek@sugiza.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.