Kullanım Şartları Sözleşmesi

Giriş

Bu web sitesini ziyaret etmekle, Sugiza'nın internet sitesine dair yasal haklarını ve sorumluluklarını kabul etmiş olursunuz.

Hizmet Şartları

Kullanıcı Sorumluluğu: Sitemizi kullanırken, geçerli tüm yasaları ve yönetmelikleri dikkate almalısınız.

  1. Fikri Mülkiyet: Bu sitede yer alan bilgiler, görseller ve diğer materyaller, aksi belirtilmedikçe ERYUS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ne aittir. İçeriklerimiz, şirketimizin yazılı onayı olmadan ticari amaçlarla kullanılamaz, değiştirilemez veya çoğaltılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
  2. Üyelik ve Hesap Güvenliği: Kayıt sırasında verdiğiniz e-posta adresi sadece hesabınızı aktive etmek ve üyelikle ilgili bilgilendirmeler için kullanılacak, yasal bir zorunluluk veya sizin izniniz olmadıkça üçüncü taraf ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.
  3. Sorumlulukların Reddi: Bu sitede sunulan bilgiler "olduğu gibi" ve "mevcut durumda" sağlanır. ERYUS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, bu bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermez ve olabilecek her türlü hata veya eksiklik için sorumluluk kabul etmez.
  4. İhlaller ve Yaptırımlar: Kullanım Şartlarını ihlal etmeniz durumunda, hesabınızın kapatılması dahil yaptırımlar uygulanabilir.

Feragat

Bu web sitesini kullanarak, her türlü riski kabul etmiş sayılırsınız. ERYUS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, doğrudan veya dolaylı hiçbir zarar için sorumluluk kabul etmez.

Değişiklikler

ERYUS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, bu Kullanım Şartlarını ve sitede yer alan tüm içerikleri, önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Yorumlar ve Şikayetler Her türlü yorum ve şikayetinizi destek@sugiza.com üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.